The Regency Chess Company Recenzje:
Zestaw szachowy Ebony and Mahogany Deluxe z limitowanej edycji London z 1850 r. z etui i zegarem
| Wysokość Króla | 8.9 cm |
| Średnica podstawy króla | 4.0 cm |
| Waga Króla | 54.0 gramy |
| Wysokość Pionka | 4.5 cm |
| Średnica podstawy bierka szachowego | 3.0 cm |
| Styl | Traditional |
| Liczba hetmanów | 4 |
| Rozmiar Szachownicy | 54.1 cm |
| Grubość Szachownicy | 1.5 cm |
| Rozmiar Pola | 5.8 cm |
No suitable scale guide available for 54 cm.
No video available for this product.
Co wchodzi w skład zestawu?
Frome, Anglia
Barcelona, Hiszpania
The Regency Chess Company Recenzje:
RCPB572
Oszczędź 10% już dziś
Użyj kodu rabatowego i zapłać tylko 3.439,80 zł
Pokrywamy opłaty celne, więc nie musisz się o nie martwić!
3.822 zł
Zestaw szachowy Ebony and Mahogany Deluxe z limitowanej edycji London z 1850 r. z etui i zegarem
| Wysokość Króla | 8.9 cm |
| Średnica podstawy króla | 4.0 cm |
| Waga Króla | 54.0 gramy |
| Wysokość Pionka | 4.5 cm |
| Średnica podstawy bierka szachowego | 3.0 cm |
| Styl | Traditional |
| Liczba hetmanów | 4 |
| Rozmiar Szachownicy | 54.1 cm |
| Grubość Szachownicy | 1.5 cm |
| Rozmiar Pola | 5.8 cm |
No suitable scale guide available for 54 cm.
No video available for this product.
Co wchodzi w skład zestawu?
Frome, Anglia
Barcelona, Hiszpania
The Regency Chess Company Recenzje:
Otrzymaj teraz 10% zniżki na swoje zamówienie.