- Klasyczny projekt Staunton.
- Ręcznie wykonane z litego palisandru.
- Król 7,62 cm (76 mm).
- Ważone dla idealnej równowagi.
- Doskonałe proporcje.
- Prezentowane z naszą luksusową szachownicą Montgoy Palisander.
- W komplecie z pięknym etui z efektem sękatego drewna.
Bardzo tradycyjny zestaw szachowy składający się z naszych eleganckich figur szachowych z serii Windsor z litego palisandru i bukszpanu, dopasowany do tej luksusowej szachownicy Montgoy Palisander i klonu. Figury Windsor są doskonale proporcjonalne i odpowiednio obciążone w stosunku do swojego rozmiaru. Ręcznie toczone i polerowane przy użyciu naturalnych wosków, te figury wykazują niektóre z klasycznych cech oryginalnego projektu Staunton, ale posiadają bardziej współczesne linie i krzywizny, które ożywiają je. Drewno szachownicy dobrze komponuje się z kolorem figur szachowych, a lakier w kolorze skorupki jajka podkreśla bogactwo słojów. Podsumowując, jest to klasyczny zestaw, który emanuje jakością i wartością.
Ten zestaw szachowy zawiera pudełko na figury szachowe z sękatym włosiem i odchylaną pokrywą.
Specyfikacje Produktu
| Wysokość Króla | 7.6 cm |
| Średnica podstawy króla | 3.8 cm |
| Waga Króla | 44.2 gramy |
| Wysokość Pionka | 4.5 cm |
| Średnica podstawy bierka szachowego | 2.5 cm |
| Waga | 4 kilogramy |
| Styl | Traditional |
| Liczba hetmanów | 4 |
| Rozmiar Szachownicy | 45.0 cm |
| Grubość Szachownicy | 1.3 cm |
| Rozmiar Pola | 4.6 cm |
Co wchodzi w skład zestawu?
- 1 Plansza szachowa
- 34 figury szachowe
- 1 Broszura z zasadami
- Dwuletnia gwarancja
Rechapados Ferrer
Barcelona, Hiszpania
Regency Chess
Frome, Anglia
Darmowa dostawa w Wielkiej Brytanii przy zamówieniach powyżej £20,00. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).
Zamówienia złożone przed godziną 14:30 wysyłamy tego samego dnia; zamówienia złożone po godzinie 14:30 – następnego dnia roboczego.
Dwuletnia Gwarancja
Wszystkie nasze produkty objęte są kompleksową dwuletnią gwarancją.
30-dniowa Polityka Zwrotów Bez Zbędnych Pytań
Jeśli zmienisz zdanie co do zakupu, możesz zwrócić towar w ciągu 30 dni i otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Szczegóły naszej polityki zwrotów znajdziesz tutaj.
Nasza 30-dniowa polityka zwrotów bez zbędnych pytań została przedłużona do 31 stycznia 2026 roku na wszystkie zakupy.
Wysyłasz Jako Prezent?
Wysyłamy wszystkie zamówienia w neutralnym opakowaniu, bez faktury lub paragonu, dzięki czemu możesz bez obaw wysłać nasze produkty jako prezent bezpośrednio do obdarowanego.