The Regency Chess Company Recenzje:
Zestaw szachowy Levisham Black and Walnut to nowość na rok 2019. To bardzo tradycyjny i klasyczny zestaw szachowy z bardzo dobrze wykonanymi figurami szachowymi Staunton (obciążonymi) i piękną deską z orzecha włoskiego. Figury znajdują się w pięknym, ręcznie wykonanym pudełku z twardego drewna. Piękny klasyczny zestaw.
| Wysokość Króla | 8.9 cm |
| Średnica podstawy króla | 3.0 cm |
| Waga Króla | 42.0 gramy |
| Wysokość Pionka | 4.3 cm |
| Średnica podstawy bierka szachowego | 2.5 cm |
| Waga | 0 kilogramy |
| Styl | Traditional |
| Liczba hetmanów | 2 |
| Rozmiar Szachownicy | 50.0 cm |
| Grubość Szachownicy | 1.5 cm |
| Rozmiar Pola | 4.8 cm |
No video available for this product.
Co wchodzi w skład zestawu?
Barcelona, Hiszpania
The Regency Chess Company Recenzje:
RCPB457
Oszczędź 10% już dziś
Użyj kodu rabatowego i zapłać tylko 882,00 zł
Pokrywamy opłaty celne, więc nie musisz się o nie martwić!
980 zł
Zestaw szachowy Levisham Black and Walnut to nowość na rok 2019. To bardzo tradycyjny i klasyczny zestaw szachowy z bardzo dobrze wykonanymi figurami szachowymi Staunton (obciążonymi) i piękną deską z orzecha włoskiego. Figury znajdują się w pięknym, ręcznie wykonanym pudełku z twardego drewna. Piękny klasyczny zestaw.
| Wysokość Króla | 8.9 cm |
| Średnica podstawy króla | 3.0 cm |
| Waga Króla | 42.0 gramy |
| Wysokość Pionka | 4.3 cm |
| Średnica podstawy bierka szachowego | 2.5 cm |
| Waga | 0 kilogramy |
| Styl | Traditional |
| Liczba hetmanów | 2 |
| Rozmiar Szachownicy | 50.0 cm |
| Grubość Szachownicy | 1.5 cm |
| Rozmiar Pola | 4.8 cm |
No video available for this product.
Co wchodzi w skład zestawu?
Barcelona, Hiszpania
The Regency Chess Company Recenzje:
Otrzymaj teraz 10% zniżki na swoje zamówienie.