The Regency Chess Company Recenzje:
| Wysokość Króla | 8.9 cm |
| Średnica podstawy króla | 3.8 cm |
| Waga Króla | 59.9 gramy |
| Wysokość Pionka | 4.6 cm |
| Średnica podstawy bierka szachowego | 3.1 cm |
| Waga | 4 kilogramy |
| Styl | Traditional |
| Liczba hetmanów | 4 |
| Rozmiar Szachownicy | 45.1 cm |
| Grubość Szachownicy | 1.5 cm |
| Rozmiar Pola | 4.5 cm |
No video available for this product.
Co wchodzi w skład zestawu?
Frome, Anglia
Barcelona, Hiszpania
The Regency Chess Company Recenzje:
RCPB245
Oszczędź 10% już dziś
Użyj kodu rabatowego i zapłać tylko 1.451,70 zł
Pokrywamy opłaty celne, więc nie musisz się o nie martwić!
1.613 zł
| Wysokość Króla | 8.9 cm |
| Średnica podstawy króla | 3.8 cm |
| Waga Króla | 59.9 gramy |
| Wysokość Pionka | 4.6 cm |
| Średnica podstawy bierka szachowego | 3.1 cm |
| Waga | 4 kilogramy |
| Styl | Traditional |
| Liczba hetmanów | 4 |
| Rozmiar Szachownicy | 45.1 cm |
| Grubość Szachownicy | 1.5 cm |
| Rozmiar Pola | 4.5 cm |
No video available for this product.
Co wchodzi w skład zestawu?
Frome, Anglia
Barcelona, Hiszpania
The Regency Chess Company Recenzje:
Otrzymaj teraz 10% zniżki na swoje zamówienie.