- Bardzo popularny zestaw szachowy.
- Doskonały stosunek jakości do ceny.
- Obciążony i filcowany.
- Król 9,53 cm (95 mm).
- Oszałamiająca hiszpańska plansza o szerokości 50,04 cm.
- 5,00 cm szare kwadraty z jesionu i klonu.
Figury szachowe z ebonizowanego bukszpanu i bukszpanu z serii Victoria wydają się wylatywać z siedziby Regency Chess na Boże Narodzenie - częściej niż jakiekolwiek inne figury.
Bez wątpienia połączenie jakości wykonania z przystępną ceną jest jednym z powodów ich sukcesu. Nie jest tajemnicą, że figury szachowe Victoria są jednym z naszych produktów o najlepszym stosunku jakości do ceny.
Szczegóły są naprawdę wspaniałe, każdy element jest ładnie obciążony zielonymi, flokowanymi podstawami. Mając 9,53 cm (95 mm) król ma rozmiar konkursowy, a wszystkie czarne elementy są poddawane procesowi hebanizacji, dzięki czemu wyglądają dokładnie jak prawdziwy heban, bez związanej z tym ceny.
Aby zaprezentować te wyjątkowe elementy, wybraliśmy pięknie wykończoną, lakierowaną na wysoki połysk dużą szachownicę wyprodukowaną przez znanego hiszpańskiego producenta szachownic Rechapados Ferrer. Zastosowano wysokiej jakości forniry z szarego jesionu i klonu oraz techniki produkcji, co daje szachownicę o czystych liniach i skrupulatnej dbałości o szczegóły. Jesion ma piękne marmurkowe słoje, które wydają się podskakiwać, gdy pada na nie światło. Idealny dodatek do szachowych figur z serii Victoria Ebonised.
Specyfikacje Produktu
| Wysokość Króla | 9.5 cm |
| Średnica podstawy króla | 4.5 cm |
| Waga Króla | 58.3 gramy |
| Wysokość Pionka | 5.1 cm |
| Średnica podstawy bierka szachowego | 3.1 cm |
| Styl | Traditional |
| Liczba hetmanów | 4 |
| Rozmiar Szachownicy | 50.0 cm |
| Grubość Szachownicy | 1.5 cm |
| Rozmiar Pola | 4.8 cm |
No video available for this product.
Co wchodzi w skład zestawu?
- 32 figury szachowe
- Broszura z zasadami
- Dwuletnia gwarancja
- Ściereczka do czyszczenia
Rechapados Ferrer
Barcelona, Hiszpania
Darmowa dostawa w Wielkiej Brytanii przy zamówieniach powyżej £20,00. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).
Zamówienia złożone przed godziną 14:30 wysyłamy tego samego dnia; zamówienia złożone po godzinie 14:30 – następnego dnia roboczego.
Dwuletnia Gwarancja
Wszystkie nasze produkty objęte są kompleksową dwuletnią gwarancją.
30-dniowa Polityka Zwrotów Bez Zbędnych Pytań
Jeśli zmienisz zdanie co do zakupu, możesz zwrócić towar w ciągu 30 dni i otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Szczegóły naszej polityki zwrotów znajdziesz tutaj.
Nasza 30-dniowa polityka zwrotów bez zbędnych pytań została przedłużona do 31 stycznia 2026 roku na wszystkie zakupy.
Wysyłasz Jako Prezent?
Wysyłamy wszystkie zamówienia w neutralnym opakowaniu, bez faktury lub paragonu, dzięki czemu możesz bez obaw wysłać nasze produkty jako prezent bezpośrednio do obdarowanego.