The Regency Chess Company Recenzje:
Te wspaniałe szachy Lewisa zostały pięknie wykonane w Wielkiej Brytanii, tuż przy granicy Devon i Somerset. Są to niezwykle dokładne reprodukcje słynnych szachów Lewisa. Ta edycja ma wysokość króla 6,99 cm, co oznacza, że zestaw jest idealny do szachownicy o szerokości około 40,64 cm. Wiele większych lub pełnowymiarowych zestawów szachowych Lewisa wymaga tak dużej szachownicy, że stają się nieco niepraktyczne. Te zachowują wszystkie drobne szczegóły, ale są w bardziej przystępnej skali. Każdy element został fachowo sfilcowany na podstawie. Naprawdę piękny kawałek historii z korzyścią w postaci dodatkowych królowych.
| Wysokość Króla | 7.0 cm |
| Średnica podstawy króla | 3.8 cm |
| Waga Króla | 56.0 gramy |
| Wysokość Pionka | 3.2 cm |
| Średnica podstawy bierka szachowego | 1.9 cm |
| Waga | 1 kilogramy |
| Styl | Isle of Lewis |
| Liczba hetmanów | 4 |
Board size not specified.
No video available for this product.
Co wchodzi w skład zestawu?
Frome, Anglia
The Regency Chess Company Recenzje:
RCP167
Oszczędź 10% już dziś
Użyj kodu rabatowego i zapłać tylko 577,80 zł
Pokrywamy opłaty celne, więc nie musisz się o nie martwić!
642 zł
Te wspaniałe szachy Lewisa zostały pięknie wykonane w Wielkiej Brytanii, tuż przy granicy Devon i Somerset. Są to niezwykle dokładne reprodukcje słynnych szachów Lewisa. Ta edycja ma wysokość króla 6,99 cm, co oznacza, że zestaw jest idealny do szachownicy o szerokości około 40,64 cm. Wiele większych lub pełnowymiarowych zestawów szachowych Lewisa wymaga tak dużej szachownicy, że stają się nieco niepraktyczne. Te zachowują wszystkie drobne szczegóły, ale są w bardziej przystępnej skali. Każdy element został fachowo sfilcowany na podstawie. Naprawdę piękny kawałek historii z korzyścią w postaci dodatkowych królowych.
| Wysokość Króla | 7.0 cm |
| Średnica podstawy króla | 3.8 cm |
| Waga Króla | 56.0 gramy |
| Wysokość Pionka | 3.2 cm |
| Średnica podstawy bierka szachowego | 1.9 cm |
| Waga | 1 kilogramy |
| Styl | Isle of Lewis |
| Liczba hetmanów | 4 |
Board size not specified.
No video available for this product.
Co wchodzi w skład zestawu?
Frome, Anglia
The Regency Chess Company Recenzje:
Otrzymaj teraz 10% zniżki na swoje zamówienie.