The Regency Chess Company Recenzje:
Wszyscy uwielbiamy osobliwe bierki szachowe Isle of Lewis z ich magiczną historią i tłem, ale tutaj mamy coś nieco innego.
Nasze ukochane bierki szachowe są teraz dostępne w kolorze czerwonym i kremowym. Jakość nie ucierpiała, detale zostały zachowane, a w zestawie nadal otrzymasz dodatkowe hetmany wraz z ściereczką do czyszczenia, zasadami gry w szachy i dwuletnią gwarancją.
Te uderzająco wyjątkowe kolorowe bierki szachowe idealnie pasują do wysokopołyskowej czarnej szachownicy z anegre z Hiszpanii. Kontrast kolorów sprawia, że jest to niezwykle efektowny i budzący zazdrość zestaw szachowy, który ozdobi każdy salon, gabinet lub biuro.
Prosimy zwrócić uwagę, że bierki szachowe są zapakowane w nasze zaktualizowane pudełko prezentacyjne, które jest teraz czerwone zamiast czarnego.
Jeśli chcesz być bardziej konkurencyjny w swojej grze, sprawdź naszą ofertę zegarów szachowych.
| Wysokość Króla | 8.2 cm |
| Średnica podstawy króla | 5.0 cm |
| Waga Króla | 129.0 gramy |
| Wysokość Pionka | 3.8 cm |
| Średnica podstawy bierka szachowego | 2.5 cm |
| Waga | 5 kilogramy |
| Styl | Lewis |
| Liczba hetmanów | 4 |
| Rozmiar Szachownicy | 55.0 cm |
| Grubość Szachownicy | 1.8 cm |
| Rozmiar Pola | 5.5 cm |
Co wchodzi w skład zestawu?
Barcelona, Hiszpania
The Regency Chess Company Recenzje:
RCPB472
Oszczędź 10% już dziś
Użyj kodu rabatowego i zapłać tylko 1.485,90 zł
Pokrywamy opłaty celne, więc nie musisz się o nie martwić!
1.651 zł
Wszyscy uwielbiamy osobliwe bierki szachowe Isle of Lewis z ich magiczną historią i tłem, ale tutaj mamy coś nieco innego.
Nasze ukochane bierki szachowe są teraz dostępne w kolorze czerwonym i kremowym. Jakość nie ucierpiała, detale zostały zachowane, a w zestawie nadal otrzymasz dodatkowe hetmany wraz z ściereczką do czyszczenia, zasadami gry w szachy i dwuletnią gwarancją.
Te uderzająco wyjątkowe kolorowe bierki szachowe idealnie pasują do wysokopołyskowej czarnej szachownicy z anegre z Hiszpanii. Kontrast kolorów sprawia, że jest to niezwykle efektowny i budzący zazdrość zestaw szachowy, który ozdobi każdy salon, gabinet lub biuro.
Prosimy zwrócić uwagę, że bierki szachowe są zapakowane w nasze zaktualizowane pudełko prezentacyjne, które jest teraz czerwone zamiast czarnego.
Jeśli chcesz być bardziej konkurencyjny w swojej grze, sprawdź naszą ofertę zegarów szachowych.
| Wysokość Króla | 8.2 cm |
| Średnica podstawy króla | 5.0 cm |
| Waga Króla | 129.0 gramy |
| Wysokość Pionka | 3.8 cm |
| Średnica podstawy bierka szachowego | 2.5 cm |
| Waga | 5 kilogramy |
| Styl | Lewis |
| Liczba hetmanów | 4 |
| Rozmiar Szachownicy | 55.0 cm |
| Grubość Szachownicy | 1.8 cm |
| Rozmiar Pola | 5.5 cm |
Co wchodzi w skład zestawu?
Barcelona, Hiszpania
The Regency Chess Company Recenzje:
Otrzymaj teraz 10% zniżki na swoje zamówienie.