The Regency Chess Company Recenzje:
| Wysokość Króla | 7.6 cm |
| Średnica podstawy króla | 2.8 cm |
| Waga Króla | 42.0 gramy |
| Wysokość Pionka | 4.1 cm |
| Średnica podstawy bierka szachowego | 2.8 cm |
| Waga | 6 kilogramy |
| Liczba hetmanów | 2 |
| Rozmiar Szachownicy | 36.8 cm |
| Grubość Szachownicy | 1.0 cm |
| Rozmiar Pola | 4.1 cm |
No video available for this product.
Co wchodzi w skład zestawu?
Volterra, Włochy
The Regency Chess Company Recenzje:
14MF1-BLKWHT
Oszczędź 10% już dziś
Użyj kodu rabatowego i zapłać tylko 1.134,90 zł
Pokrywamy opłaty celne, więc nie musisz się o nie martwić!
1.261 zł
| Wysokość Króla | 7.6 cm |
| Średnica podstawy króla | 2.8 cm |
| Waga Króla | 42.0 gramy |
| Wysokość Pionka | 4.1 cm |
| Średnica podstawy bierka szachowego | 2.8 cm |
| Waga | 6 kilogramy |
| Liczba hetmanów | 2 |
| Rozmiar Szachownicy | 36.8 cm |
| Grubość Szachownicy | 1.0 cm |
| Rozmiar Pola | 4.1 cm |
No video available for this product.
Co wchodzi w skład zestawu?
Volterra, Włochy
The Regency Chess Company Recenzje:
Otrzymaj teraz 10% zniżki na swoje zamówienie.